Pražská galerka

Mrtvola mladé ženy v jedné ze zapadlých žižkovských hospod nevzbudila příliš velké pozdvižení. Vždyť to se tu přeci občas stává. Nejspíš se nepohodla s kunčaftem nebo se připletla k potyčce nějakého gangu. Co na tom záleží. Nikdo ji tu neznal. Neztratila se tržba ani alkohol. A co jiného cenného by tu mohlo být? Tu ženu našli až druhý den ráno na šachovnicové podlaze u baru a vrah si zrovna nedal práci, aby po sobě uklidil nebo snad dokonce zahladil stopy. Barman se víc staral o to, jestli bude moct včas otevřít.

Nebo že by to nebylo tak jednoduché? Proč se s vámi nikdo ze štamgastů nechce bavit? Přijít téhle záhadě na kloub nezvládne každý. Bude potřeba si všímat všech detailů, vyslechnout svědky a hlavně… umět si dát dvě a dvě dohromady. Tak vzhůru do pátrání!

Chci hrát

Váš úkol

Vaším úkolem je odhalit vraha a také motiv a okolnosti činu. Vrah je jedním ze skupiny podezřelých, kteří se v inkriminovanou dobu v hospodě nacházeli. Každého můžete vyslechnout a získat tak vodítko k vyřešení případu. Bohužel ne každý vždy mluví pravdu. K získání informací a posunu povede i vyluštění šifer. Další informace získáte dobrým pozorováním místa činu. Přejeme hodně detektivních úspěchů a zábavy!

Přehled hry

Pro koho je hra určena?

Pro rodinu nebo skupinu kamarádů, kteří se chtějí pobavit.

Co ke hře potřebujeme?

Psací potřeby, pravítko, nůžky, lepidlo nebo lepící pásku, ruličku toaletního papíru, tiskárnu (nebo vytištěné materiály zaslané mailem) a notebook s přístupem na internet.

Kde lze hru hrát?

Naprosto kdekoliv, kde máte pohodlí a přístup k internetu.

Kolik hra stojí?

Cena hry je 649 Kč za tým.

Jak je hra obtížná?

Hráči dávají hře hodnocení průměrně obtížná, 6 z 10.
průměrně obtížná

Jak dlouho hra trvá?

Délka hry závisí na vaší šikovnosti, na tom, zda si berete nápovědy, a jak intenzivně se hře věnujete. Vyhraďte si minimálně čtyři hodiny. Hru můžete přerušit, ale čas vám běží od prvního startu.

Kdy hru začít hrát?

Můžete začít kdykoliv, nejste nijak limitováni. Hru ale odehrajte nejpozději jeden rok od zakoupení.

Na koho se obrátit při problémech?

Aleš Krupička, tel. +420 774 575 425

 
Chci hrát