Případ zmizelé dívky

Vstoupit do té prastaré zapomenuté knihovny mi od začátku vůbec nepřišlo jako dobrý nápad. Železné dveře, na něž léta padal jen prach, povolily až po několikerém silném zatlačení a se skřípotem mi umožnily vkročit do neznáma. Mé oči si musely dobrých pár desítek vteřin přivykat na šero v místnosti, z roky nevětraného vzduchu byla cítit zatuchlina. Chvíli mi trvalo zahnat myšlenku otočit se a utéct.

Zvědavost byla ale silnější.

Za chvíli bylo konečně možné prohlédnout si alespoň obrysy předmětů v místnosti.

Chci hrát

Váš úkol

V této šifrovací hře máte za úkol vydat se po stopách zmizelé dívky a pokusit se ji nalézt. Vaším prvním vodítkem je pouze náhodně vypadlý list založený v prastaré knize v knihovně. Vaše další kroky povedou na několik nečekaných míst, kde bude muset zvládnout mnoho záhadných úkolů, abyste se vám nakonec podařilo zmizelou dívku nalézt. Na závěr vás čeká nejtěžší rozhodnutí – co s ní uděláte?

Přehled hry

Pro koho je hra určena?

Pro rodinu nebo skupinu kamarádů, kteří se chtějí pobavit.

Co ke hře potřebujeme?

Psací potřeby, pravítko, nůžky, lepidlo nebo lepící pásku, barevnou tiskárnu (nebo vytištěné materiály zaslané mailem) a notebook s přístupem na internet.

Kde lze hru hrát?

Naprosto kdekoliv, kde máte pohodlí a přístup k internetu.

Kolik hra stojí?

Cena hry je 649 Kč za tým.

Jak je hra obtížná?

Hráči dávají hře hodnocení obtížná, 8 z 10.
obtížná

Jak dlouho hra trvá?

Délka hry závisí na vaší šikovnosti, na tom, zda si berete nápovědy, a jak intenzivně se hře věnujete. Vyhraďte si minimálně čtyři hodiny. Hru můžete přerušit, ale čas vám běží od prvního startu.

Kdy hru začít hrát?

Můžete začít kdykoliv, nejste nijak limitováni. Hru ale odehrajte nejpozději jeden rok od zakoupení.

Na koho se obrátit při problémech?

Aleš Krupička, tel. +420 774 575 425

 
Chci hrát