Úniková hra Vlaková loupež

Vlaková loupež je naše úniková hra v tradičním formátu. Patří mezi nejoblíbenější hry v Praze. Přijďte si zahrát do pražských Vršovic, čeká na vás napínavý příběh, do kterého budete doslova vtaženi. Užijete si spoustu zábavy a napětí. Veškeré informace se dozvíte na webových stránkách hry Vlaková loupež. Můžete si tam zarezervovat termín.

Příběh

Přeprava zásilek obrovské ceny přitahovala bandity odjakživa. Málokdy se ale spolčí tolik protřelých banditů a málokdy jde o kořist hodnoty doslova nedozírné. Přestože strážci zákona měli podezření a přeprava probíhala v nejvyšším utajení, loupež se padouchům podařila. Policisté se za nimi pustili a nasadili veškeré dostupné posily.

Aby nebyli usvědčeni, ukryli zločinci svůj lup právě na našem nádraží. Nikdo kromě nich ale neví kde, ani co je vlastně tím tajuplným pokladem. A jak už to mezi podobnými vyvrheli bývá obvyklé, nevěří si jeden druhému. Každý si proto vymyslel a pečlivě ukryl tajný kód. K uloupenému pokladu se tedy dostanou až tehdy, když budou všichni pohromadě a podaří se jim setřást pronásledující policisty. Leda že by se našel tým specialistů, který jejich skrýše odhalí, najde kódy i ukradený lup. Není to ovšem vůbec snadné a opravdu jen ti, kterým to mimořádně pálí, mohou uspět. Troufnete si přechytračit bandity světového formátu? Objevit a zachránit poklad a dostat se z nádraží ven? Musíte si ale pospíšit, zločinci se za hodinu vrátí a setkání s nimi by nemuselo dopadnout dobře!

Úniková hra vlaková loupež